16 травня 2024 року відзначають Всесвітній день вишиванки , який заснований у 2006 році цьогоріч це свято проходить під гаслом: «Вишиваємо Перемогу».
З нагоди свята у Правобережному відділенні РЦ ПТО №1 м. Кременчука відбувся святковий захід «Моя вишиванка – оберіг моєї стійкості». Учні освітнього закладу та працівники в цей день одягли вишиванки, щоб підкреслити нашу національну ідентичність. Учасники художньої самодіяльності дарували мешканцям мікрорайону святковий настрій та українськими піснями об’єднували й переконували в незламності та стійкості.
Дякуємо нашим захисникам за можливість жити у своїй Україні! Слава Україні! Героям слава!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4451.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4477.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4444.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4442.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4438.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4425.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4429.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4437.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4422.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4418.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4414.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4395.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4404.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4413.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/20240516_113130.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/20240516_113114.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/1715852261420.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/1715851859060.jpg)