6 листопада у відділенні №1 РЦ ПТО№1 провідним спеціалістом із соціальної роботи Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Парахніч Лесею Олександрівною був проведений виховний захід «Стоп насильству», під час якого учні були ознайомлені з основними правовими документами, що захищають дітей від насильства та сформоване поняття про фізичне, психологічне, моральне насильство.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)