Основне меню →

Майстер-класи з професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»

30 січня 2019 року у відділенні № 2 Регіонального центру професійно-технічної освіти  № 1  м. Кременчука в рамках Тижня металообробних професій для учнів шкіл Крюківського району, з метою профорієнтаційної роботи, були проведенні майстер-класи з професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах».

Майстри виробничого навчання Тищенко В.І., Попруга Р.О., Сердюк В.О., Білецький І.В. разом з учнями випускних груп продемонстрували дев’ятикласникам прийоми нарізання зовнішньої та внутрішньої різьби, розбирання та складання карбюратора автомобіля ВАЗ-21, зварювання листового з’єднання в нижньому положенні шва та напівавтоматичне наплавлення валиків у вигляді букви свого імені.

Майбутні абітурієнти отримали гарну можливість  відчути себе зварником або слюсарем та визначитися із вибором майбутньої професії.

Залишити відповідь

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email