Основне меню →

Майстер-класи з професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»

30 січня 2019 року у відділенні № 2 Регіонального центру професійно-технічної освіти  № 1  м. Кременчука в рамках Тижня металообробних професій для учнів шкіл Крюківського району, з метою профорієнтаційної роботи, були проведенні майстер-класи з професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах».

Майстри виробничого навчання Тищенко В.І., Попруга Р.О., Сердюк В.О., Білецький І.В. разом з учнями випускних груп продемонстрували дев’ятикласникам прийоми нарізання зовнішньої та внутрішньої різьби, розбирання та складання карбюратора автомобіля ВАЗ-21, зварювання листового з’єднання в нижньому положенні шва та напівавтоматичне наплавлення валиків у вигляді букви свого імені.

Майбутні абітурієнти отримали гарну можливість  відчути себе зварником або слюсарем та визначитися із вибором майбутньої професії.

Оставьте комментарий

Поделиться в print
Поделиться в facebook
Поделиться в google
Поделиться в odnoklassniki
Поделиться в twitter
Поделиться в telegram
Поделиться в whatsapp
Поделиться в email

Схожі записи: