Основне меню →

Фінальний етап конкурсу фахової майстерності «Найкращий зварник – 2019»

31 січня 2019 року у Регіональному центрі професійно-технічної освіти № 1  м. Кременчука відбувся фінальний етап конкурсу фахової майстерності «Найкращий зварник – 2019». У конкурсі взяли участь переможці І етапу – учні центрального відділення та відділення № 2.

Конкурс складався з теоретичного та практичного турів. Під час практичного туру конкурсанти виконували стикове з’єднання у нижньому положенні та таврове з’єднання у нижньому положенні. Оцінювало якість виконаних зразків журі, до складу якого увійшли старший майстер Клятенко М.А. та незалежні експерти –   зварники 6 розряду О.В.Наконечний та С.В.Наконечний.

Під час теоретичної частини конкурсу фахової майстерності учні виконували тестові завдання з предметів професійно-технічного циклу: обладнання та технології зварювальних робіт, матеріалознавства, охорони праці, технічного креслення та електротехніки.

За результатами двох турів журі визначило переможців:

  • І місце – Щочка Владислав, учень групи № 34;
  • ІІ місце – Жданова Ніколіна, учениця групи № 10;
  • ІІІ місце – Чекін Владислав, учень групи № 7.

Переможців та учасників конкурсу привітала директор РЦ ПТО № 1 м. Кременчука В.П.Крутько. Переможці були нагороджені грамотами та подарунками – засобами індивідуального захисту зварника.

Бажаємо нашим учням стати висококваліфікованими електрогазозварниками та працювати на найкращих підприємствах м. Кременчука.

Залишити відповідь

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Схожі записи: