05.04.2019 року в відділені №2 Регіональному центрі професійно – технічної освіти №1 м. Кременчука відбулася чотирнадцята Благодійна Всеукраїнська акція «Серце до серця», під гаслом «Дитяче серденько, живи!». Учні, працівники навчального закладу, мешканці мікрорайону Раківки малювали на асфальті малюнки, фотографувалися у фотозоні, створеній учнями власноруч, збирали кошти для придбання кардіологічного медичного обладнання у дитячу лікарню міста Кременчука.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)