21 листопада 2019 р. в читальному залі бібліотеки РЦ ПТО №1 м. Кременчука для учнів проживаючих у гуртожитку завідувач бібліотеки Безкровна С.Ф. підготувала та провела захід до Дня пам’яті жертв голодомору: «Україна пам’ятає! Світ визнає!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)
Основне меню →
Додаткове →
21 листопада 2019 р. в читальному залі бібліотеки РЦ ПТО №1 м. Кременчука для учнів проживаючих у гуртожитку завідувач бібліотеки Безкровна С.Ф. підготувала та провела захід до Дня пам’яті жертв голодомору: «Україна пам’ятає! Світ визнає!
Схожі записи: