Основне меню →

15 лютого 2020 року виповнюється 31 рік з дня виводу радянських військ з Афганістану.

 14.02.2020 року в відділенні № 2 Регіонального центру професійно – технічного училища м. Кременчука учні та мешканці мікрорайонів 23 та 24 вшанували пам’ять тих, хто поліг на афганській землі і пошанували тих, яким пощастило повернутися до рідного дому.

 На зустріч до нас завітали:

  •  заступник начальника Крюківської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Наталія  Чорнявська;
  • голова Крюківської районної ради ветеранів, учасник бойових дій на території Афганістану  Петро Бончук;
  • мама нашого випускника, Олександра Власюка, загиблого учасника бойових дій на території Афганістану, Валентина Пальона;
  • учасники бойових дій на території Афганістану Олексій Мельник та  Віктор Лазеба.

В залі лунали щемні пісні , вірші про Афганістан у виконанні учнів, педагогів, учасників бойових дій.

     Всі учасники заходу поклали квіти до пам’ятника випускнику Професійно – технічного училища №6 (зараз Регіональний центр професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука) – Власюку Олександру Васильовичу, який трагічно загинув при виконанні інтернаціонального  обов’язку в Афганістані  23 січня 1989 року. Саме він був останнім, хто загинув у тій страшній війні з числа кременчужан.

   Давайте будемо пам’ятати ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває досі. У спогадах, снах і думках. Вони цього заслуговують.

Бажаємо Вам усім щастя, здоров’я, мирного, світлого та чистого неба.

Залишити відповідь

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email