Основне меню →

Першість РЦ ПТО №1 та міста з настільного тенісу

Змагання у відділеннях з 22.01.2020 по 31.01.2020.

Прийняли участь 53 здобувача освіти, 31 юнак та 22 дівчини.

Фінальне змагання відбулося 04.02 та 06.02.2020 р. на базі РЦ ПТО №1 м. Кременчука.

Мета: виявлення кращих тенісистів, формування збірних команд Центру для участі в першості міста серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.

ІІІ місце – Сахарова Світлана

З 12 по 13 лютого на спортивній базі ВПУ №7 проходили змагання на першість міста з настільного тенісу серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О м. Кременчука у складі Прийдак Романа (гр. №1) та Кулікова Олега (гр. №34) взявши перемогу у командних змаганнях, та посіла загальне ІІ місце.

Команда дівчат РЦ ПТО №1 м. Кременчука, у складі Гайко Діани (гр. СК-8), Метрошенко Наталії (гр. №25) та Гандебури Валентини (гр. №11), перемогла у всіх трьох дисциплінах змагань і посіла І (перше) загально-командне місце!

Переможцями змагань у парному розряді стали Гайко Діана та Метрошенко Наталія, призерами в особистих змаганнях – Гайко Діана та Куліков Олег.

Вітаємо наших хлопців та дівчат, бажаємо нових перемог!