Основне меню →

ХІ Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»

Тиждень української мови й літератури у відділеннях № 1, № 2 Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука розпочався 21 лютого 2020 року, адже саме сьогодні Україна і світ відзначають День рідної мови.

Викладачі Корчукова М.Ю. та Горіславець Л.Л. провели 21.02.2020  ХІ Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот», участь у якому взяли 19 юнаків та юнок.

Щороку здобувачі освіти РЦ ПТО № 1 долучаються цього конкурсу , що  стало доброю традицією, святом любові до рідної мови, до України, до свого народу. 21 лютого  дівчата і юнаки  одягають вишиванки, сідають за парти, щоб показати свої знання з українознавства.  На думку викладачів Корчукової М.Ю. та Горіславець Л.Л.,  патріотизм у молоді потрібно виховувати, патріотами  не народжуються, треба працювати над  серцями і душами дітей. Тоді ми матимемо патріотів держави, які збудують, змінять Україну,  примножуватимуть  її багатства, оберігатимуть її  честь і славу.

А поки що 21 лютого юні патріоти виконували цікаві завдання на знання української мови, літератури, історії України, на логічне мислення, які  були   сучасними, корисними, наближеними до реалій життя.

Залишити відповідь

Схожі записи: