05. 11.2020 р. в читальному залі бібліотеки РЦ ПТО № 1 м. Кременчука завідувачем бібліотеки Безкровною С.Ф., бібліотекарем Микитенко О.М. до Дня української писемності та мови оформили книжкову виставку та презентацію: «Еволюція книги»
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)
Основне меню →
Додаткове →
05. 11.2020 р. в читальному залі бібліотеки РЦ ПТО № 1 м. Кременчука завідувачем бібліотеки Безкровною С.Ф., бібліотекарем Микитенко О.М. до Дня української писемності та мови оформили книжкову виставку та презентацію: «Еволюція книги»
Схожі записи: