Сьогодні роботи стали частиною нашого світу. Вони роботи стають героями книг, коміксів, фільмів та аніме. Вони допомагають нам удома, роблять життя комфортнішим. Тож — настав час подякувати роботам та їх винахідникам.
В рамках декади природничо- математичних дисциплін 5.11.2021 року здобувачі освіти групи ПВ-20-3 на уроці інформатики під керівництвом викладачів Безклинською К.С. та Васильєвої Н М. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі від сайту ” На Урок” ” Я – робототехнік”. Учні поглибили свої знання з теми базового модуля інформатики ” Штучний інтелект, інтернет- речей, smart технології” , зрозуміли, як створюють та програмують роботів.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)