Нещодавно пройшла XI Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Осінь 2021)
В рамках декади природничо-математичних дисциплін здобувачі освіти РЦ ПТО № 1 м. Кременчука всіх курсів взяли участь у олімпіаді з математики, під керівництвом викладачів Безклинської К.С., Мєркулової І.С., Васильєвої Н.М.
Бажаємо всім учасникам і надалі виявляти таку ж наполегливість, ентузіазм та віру у свої сили. До нових звершень.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)