25.11.2021 р. у Правобережному відділенні Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука викладач Стірманова О.В. провела відкритий урок з хімії на тему “Карбонові кислоти”. Під час уроку було використано інтерактивні методи та форми навчання: ” Мозковий штурм”, кросворд, вправи learningapps. На етапі узагальнення знань та підведення підсумків використано такі вправи, як “Вірю не вірю” та “Піца”. Здобувачі освіти були активними, уважними та кмітливими.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)