Основне меню →

Бінарний позакласний захід з української літератури і історії  у формі зустрічі епох «Залізна відданість вкраїнському народу»

60fest_localproject

#Лабораторія_з_розвитку_критичного_мислення

#НЦ_МАНУ  

У Регіональному центрі професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука освітній хакатон «Залізна відданість вкраїнському народу» (керівники проєкту – Корчукова М.Ю.,  Горіславець Л.Л.) у рамках  Міжнародного фестивалю шістдесятництва та дисидентського руху добіг екватора.

01.12.2021 року викладачки Карпенко Лариса і Корчукова Маргарита в групі К-21-3 провели бінарний позакласний захід з української літератури і історії  у формі зустрічі епох «Залізна відданість вкраїнському народу». Здобувачі та здобувачки освіти перенеслися в шістдесяті роки, пригадавши, що їм відомо про цю епоху, переглянули ролик і після розповіді пані Лариси склади своє враження про шістдесяті роки, розфарбувавши час у чорні та білі кольори. Друга частина заходу – зустріч епох – юнаки і юнки дізналися про молоде покоління 60-х, які протестували проти режиму, виборювали право на свободу, думку, які любили рідну мову і Україну. Учні цитували незабутні слова Ліни Костенко, Василя Стуса, Василя Симоненка, переклади Михайлини Коцюбинської, слухали сучасне виконання пісень на слова шістдесятників.

Залишити відповідь

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email