3 лютого 2022 року майстром виробничого навчання Наталья Драбенко разом зі здобувачами освіти ІІ курсу групи К-20-3в був проведений відкритий урок по темі: “Приготування страв з яєць: омлетів”. Майстром були підібрані такі методи і прийоми, які розвивають вміння та навички учнів при приготуванні страви. Використанні ІКТ, відео – ролики, мозковий штурм, майстер – клас, тобто такі методи, які активізують роботу учнів, розвивають в них вміння, творчість, креативність при навчанні та при виконанні практичних завдань.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/6.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/8.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/9.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/12.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/14.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220203_152434.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220203_153511.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220203_153739.jpg)