Основне меню →

Додаткове →

Перший номер 2022 року щомісячної юридично-просвітницької газети “Правовий вісник”

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області вже третій рік поспіль  випускає щомісячну юридично-просвітницьку газету «Правовий вісник».

Новий випуск видання розповість читачам про найцікавіші новини із життя системи безоплатної правової допомоги Полтавщини, ініціативи, новації чинного законодавства, новини від партнерів та найактуальніші юридичні консультації. 

Сфера захисту прав людини — одна із тих, які належать до компетенції Міністерства юстиції. Про діяльність у 2021році в напрямі забезпечення громадян до правосуддя розповідає заступниця Міністра юстиції Валерія Коломієць.

Про реалізацію Програми відновлення для неповнолітніх розповідає в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

З 01 лютого прийняття та оброблення повідомлень про випадки затримання осіб, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою по всій Україні буде здійснюватися двома регіональними центрами у Чернівецькій та Тернопільській областях. Детально про зміни  інформує начальник відділу організації надання БВПД у Полтавській області Людмила Армеєва.

Про результати моніторингу процедур закупівель дізнайтеся від  Управління  Північно-східного офісу Держаудит служби в рубриці ”Новини від партнерів”

Продовжуємо знайомити  читачів з успішним досвідом розвитку громад Полтавщини. У  рубриці «Життя ОТГ»  читайте про  досвід роботи Піщанської об’єднаної територіальної громади.

26 січня світова спільнота святкує Міжнародний день митника. Про підсумки роботи митників Полтавщини читайте у рубриці ”Актуальні тема”.

1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон “Закон про електронні комунікації”. Про зміни які очікують споживачів у рубриці Новації у законодавства

Сертифікація вчителів один з чинників, що сприяє підвищенню якості освіти. У розділі “Партнерська співпраця” знайомимо з досвідом Полтавщини.

Правова культура є невід’ємним елементом механізму реалізації конституційних прав громадян нарівні з нормами, які закріплюють ці права, їх гарантіями, юридичними обов’язками та правосвідомістю. Про  досвід правопросвітництької діяльності  розповідає  начальника  начальник відділу безоплатної правової допомоги Світлана Терещенко  у рубриці «Людина права»  

У рубриці «Адвокат консультує» дізнавайтеся про алгоритм дій для збільшення військової пенсії, в тому числі пенсії по втраті годувальника. Консультує адвокат Інна Билим.

            Про успішні історії захисту прав клієнтів, коментарі юристів  та адвокатів читайте у постійній рубриці газети «Приклади успішного захисту».

 Найцікавіші консультацій та напрацювання  дізнавайтеся з постійних рубрик видання: сторінка адвокат консультує, сторінка Регіонального представництва Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, фахівці системи БПД консультують та консультації «WIKILEGALAID».

Також можна ознайомитися із зразками документів, переглянути медіагалерею з найцікавішими відеоконсультаціями за участю фахівців системи БПД.

До уваги читачів «Правового вісника» зразки документів правового та процесуального характеру , приклади успішної практики системи БПД.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

Приємного читання!

https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vTq-AYrZS58ioX6iYv-9SuhZnKrJQtxJJxR1hCvP4V4tMRgp0MQ02u691siEeKjWK4N4LWv9lhyXjzt/pub?start=false&loop=false&delayms=3000&slide=id.p

Залишити відповідь