Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення, способи розпізнавання фейків, видів маніпуляцій в мережі.
У Міністерстві освіти і науки зазначають, що медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку.
У п’ятницю, 18 лютого 2022 року, здобувачі освіти РЦ ПТО № 1 м. Кременчука долучилися до Всеукраїнського уроку з медіаграмотності під керівництвом викладачів Безклинської К.С. та Васильєвої Н.М.
Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента Володимира Зеленського.
У п’ятницю, 18 лютого 2022 року, здобувачі освіти РЦ ПТО № 1 м. Кременчука долучилися до Всеукраїнського уроку з медіаграмотності під керівництвом викладачів Безклинської К.С. та Васильєвої Н.М.
Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента Володимира Зеленського.
Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення, способи розпізнавання фейків, видів маніпуляцій в мережі.
У Міністерстві освіти і науки зазначають, що медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG-68600d03315f3b0aa1df006ccb2cc659-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG-e1e551fa20728d8b8c7715ccd3a29d1d-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG-990ba84ec4b54b0327f701f4c1ac04f7-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG-9ffe61dc9bec4607cafec10b3769125d-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG-d870d9c567d606ba51e33d901a47f43f-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG-f64540ff6a64ff2f9ffd6cce7ed9d9c4-V.jpg)