Регіональний центр професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука долучився до всесвітньої тихої акції вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам`яті».
Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і «нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою».
АнгелиПамяті #ВсесвітняТихаАкція #Героїневмирають #ТериторіяА #НебеснаСотня
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220220_101819_583.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220220_101817_702.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220220_101815_478.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220220_101814_459.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220220_101812_838.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220220_101809_821.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220220_101808_377.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220220_101804_539.jpg)