У відділенні Регіонального центру професійно – технічної освіти № 1 м. Кременчука працює майстерня “Господарочка”, майстрині якої вчать готувати різні смаколики юних поціновувачів кулінарної та кондитерської справи. Хлопці та дівчата натхненно та творчо виконують всі завдання, кожну технологічну операцію в процесі приготування солодких смаколиків. Так і сьогодні, 02.02.2023, в дружній та веселій компанії виготовляли солодкі десерти з вершковим кремом, бананами та шоколадним печивом. Малювали шоколадні візерунки, якими оздоблювали свої десерти.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230202_212003.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230202_211846.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230202_211105.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230202_211531.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230202_211938.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230202_212020.jpg)