04 лютого 2023р. у відділенні Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука відбувся День відкритих дверей у форматі квесту «Світ професій». Майбутні здобувачі освіти не тільки поринули в захоплюючий світ професій але й стали їх учасниками, подорожуючи по локаціях: «Металевий феєрверк»; «Країна див»; «Солодка феєрія»; «Магічний дотик»; «Солодка магія»; «Ресторанний вернісаж»; «Квіткова майстерня»; «Краса та натхнення».
Двері нашого освітнього закладу завжди відкриті для всіх бажаючих здобути професійну освіту та стати кваліфікованими робітниками!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230204_111813.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-04_12-55-33.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-04_12-41-49-342.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-04_13-12-24-493.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-04_13-36-50-196.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-04_13-37-03-570.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-04_13-37-04-071.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-04_13-37-11-902.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-04_13-37-12-410.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-04_13-37-12-558.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-04_15-36-24-821.jpg)