У листопаді місяці у гуртожитку РЦ ПТО № 1 м. Кременчука практичний психолог Елеонора Бурдак організувала і провела просвітницький захід під назвою «Безпечна поведінка» для учнів І та ІІ курсів. Були використані такі інструменти як показ відеороликів, складання абетки безпеки, міфи та факти. Під час заняття здійснили декілька дзвінків на гарячу лінію по особливо гострих питаннях та отримали вичерпну інформацію.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-ea2a2e0df64dcff1104924241c6ad2d85990127323717a642c14a077a0f0ede1_4223b2641fe7a6ec.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-3b3d31af49173445098b116efef965e87f175bc13dea36428ecf2eb9301ff092_e1a29aefb43c38a.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-1c258aa5861533be914ca9b8ff77c4dc1a9f2d779599a85b433d6c0468fd28b9_2995092c261df592.jpg)