У рамках проведення тематичних заходів акції „16 днів проти насильства”, з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти щодо проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах, психолог Елеонора Бурдак та викладач Микола Козловський провели у групі С-22-3В (Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів) у Правобережному відділенні заняття з елементами тренінгу щодо зазначеної тематики.
Учні з цікавістю переглянули презентацію, активно обговорювали важливі питання, долучилися до настільної просвітницько-профілактичної гри «Рожеві окуляри».
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-30093e08c9b7c889555d49042014bde20d68f89d7ed983a643ba2223f2c248b9_7474b6849b839bc4.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-846f54b273ac1cf2976b565fca48caf27ea3989ee04dec131a8b702e813abe30_98b66405e3ffd439.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-8e42f20649188fe6c2e90f37eab481ecb73f4b24f36765114c6b4be79cf4d9ac_a0c931eaefa9f028.jpg)