04.12.2020 р. в читальному залі бібліотеки РЦ ПТО № 1 м. Кременчука до Дня Збройних Сил України завідувач бібліотеки Безкровна С.Ф., бібліотекар Микитенко О.М. підготували книжкову виставку: «ПРОФЕСІЯ БАТЬКІВЩИНУ ЗАХИЩАТИ». Запрошуємо на перегляд.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)
Основне меню →
Додаткове →
04.12.2020 р. в читальному залі бібліотеки РЦ ПТО № 1 м. Кременчука до Дня Збройних Сил України завідувач бібліотеки Безкровна С.Ф., бібліотекар Микитенко О.М. підготували книжкову виставку: «ПРОФЕСІЯ БАТЬКІВЩИНУ ЗАХИЩАТИ». Запрошуємо на перегляд.
Схожі записи: